Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Tetik Noktası Masajı

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masaj Salonu, Ankara Masöz, Ankarada Masaj 9 Temmuz 2014

Tetik Noktası Masajı

Her sabah sağlığı için açık havada koşmayı seven 28 yaşındaki Jennifer, diz ve topuklarındaki tarifsiz ağrılar nedeniyle koşmayı bırakmış ve yürümekten bile kaçınır hale gelmiştir.

52 yaşındaki Larry, sürekli onu rahatsız eden sırt ağrıları dışında pek az şeyi düşünebilmekte­dir. Yatağa yatmak ve kalkmak bile onun için zordur. Otururken, kalkarken ve yatarken sırtı ağ­rımaktadır. Bu nedenle işinden nefret edip aşk hayatını mahvetmiştir.

36 yaşındaki Melanie ise kollarında ve ellerindeki geçmeyen ağrı ve uyuşukluğa rağmen gele­ceğini düşünerek tüm gününü bilgisayar başında geçirmektedir. Dul bir kadın olarak ne olursa ol­sun çalışmak zorundadır.

45 yaşındaki Jack’in ise onu uykularından uyandıran omuz ağrısı vardır. Saçını taramak için bile kolunu kaldıramamaktadır. Sırtını kaşıması imkansızdır. Ani hareketler, elektrik şoku gibi ge­lip iki büklüm ve nefessiz kalmasına neden olmaktadır. Bu yaşlılık, sakatlık ya da ölüme giden ka­çınılmaz yolun başlangıcı mıdır?

23 yaşındaki Howard, yetenekti bir keman öğrencisidir. Ülkenin en iyi hocalarından aldığı yo­ğun eğitimden sonra parmaklarındaki anlaşılmaz his kaybı ve sürekli ağrı nedeniyle profesyonel kariyerinin sonlandığım düşünmeye başlamıştır.

Sizin çevrenizde de böyle insanlar var mı? Onlarla her yerde, her meslek grubunda, her büro­da ve her evde karşılaşabilirsiniz. Tüm bu insanların sürekli ağrıdan başka bir ortak yönleri de ih­tiyaçları olan yardımı almıyor olmalarıdır. Bu, yardımı aramadıkları için değildir. Yapılması ge­reken her şeyi yapmışlardır. Doktorlara gitmiş, tetkikler yaptırmış, fizik tedavi görmüş ve sigorta formları doldurup üzülerek kabarık faturaları ödemişlerdir. Sirioprakti (manuel tedavi yöntemi), akupunktur, manyetik tedavi, ağrı diyetleri ve Ankara Evde Masaj başvurmuşlardır. Ağrı ilaçlarını almış, germe egzersizlerini görev aşkıyla yapmışlardır. Bazen kısa süreliğine kendilerini iyi hissetmiş olsa­lar da ağrıları her zaman geri gelmiştir. Sorunları hiçbir zaman kökten çözülemez. Bu insanlar, ba­şarılı olma garantisi verilmemesine karşın tek çözümün ameliyat olmasından korkarlar. Ağrı konu­sunda gerçekten bir şeyler bilen birinin olup olmadığını merak ederler.

Eğer tüm bunlar size veya bir yakınınıza tanıdık geliyorsa, bu kitap aradığınız yardımı sağlayabilir. Bu kitap, size ağrınızla ilgili neyi yanlış bildiğinizi ve ağrınızın gerçek nedeninin mantıklı açıklama­sını gösterecek. Dahası kendi başınıza bu ağrılardan kurtulabileceksiniz. Doktorsuz. İlaçsız. Ücretsiz.

Binlerce masaj terapisti, fizyoterapist ve doktorun klinik deneyimi bizim en çok karşılaştı­ğımız ağrı ve sancılarımızın (ve pek çok şaşırtıcı fiziksel şikayetin) kaslarımızda bulunan tetik noktalar veya, küçük kasılma düğümlerinden kaynaklandığını belirtmektedirler. Ağrı kliniklerin­de çalışan tetik nokta bulma ve tedavi etme konusunda uzmanlaşmış olan doktorlar, olguların %75’inde ağrının ana nedeni olduğunu ve hemen hemen her ağrı sorununda en azından kısmen bunların rol oynadığını bulmuşlardır. Milyonlarca insanı etkilediği bilinen fıbromiyaljinin (bağ dokusunda gelişen ve kas ağrılarıyla seyreden hastalık) bile çoğu vakada tetik noktalarla başladığı düşünülmektedir

1813 total views, 2 today

  

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]