Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Spa Masaj

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masaj Salonu, Masaj Salonu Ankara, Mutlu Son Masaj Ankara 27 Ocak 2015

Spa Masaj

Spa kelimesi aslında Latincedir ve anlamı sudan gelen sağlıktır. Zaten Spanın özü Romalılara uzanır. Geniş zaman kapsamında ünü Avrupa’ ya ulaşmıştır ve gelişmiştir. Spanın temelinde su vardır, su ile uygulanan terapi ve bakımdan oluşur.

Spa bakım ve terapileri sadece saf su ile uygulanmaz. Suyun yanında doğal ve şifa etkili taşlar, hoş kokulu bakım yağları bir de son dönem masajları da uygulanır. Masajla desteklenen spanın etkisi oldukça büyüktür. Spa masaj belki de masaj çeşitleri içinde en iyisidir.

Spa Masajının Önemi

Spa masajı aklınızın alamayacağı kadar geniş konular da etkilidir. Selülit tedavisinden, cilt bakıma, sıkılaşmadan, stres atma ve rahatlayama kadar birçok konu da spa mesaj oldukça etkilidir. Spa masajı tam olarak nedir diye merak edenler için; bu masajlar ile birlikte günün stresini atar, canlanır ve yenilenirsiniz. Ayrıca yüz, cilt ve el bakımı yaparak her türlü tedaviden yararlanırsınız.

Spa masajlarında giyilecek kıyafet konusu da oldukça merak edilir. Özellikle ilk kez spa masajına giden kişiler bu konuda biraz gergin olurlar. Ama spa masajında ne giyileceğini büyük bir sorun haline getirmemelisiniz. Çünkü spa masaj salonların da gerginlik ve strese yer yoktur. Kapılarından ilk adım attığınız anda sizi müzikli bir atmosfer karşılar ve büyülenirsiniz. İlk andan itibaren yavaşça bir gevşeme ile rahatlamaya başlarsınız.

Hemen hemen her spa masajı merkezlerinde spaya gelen kişilere havlu, peştamal, bornoz ve terlik verilir. Spa masajı merkezlerine benzer olan hamam ve saunaya girerken mayo, bikini giyilir ama spa masajında bu tarz kıyafetler pek tercih edilmez. Çünkü masaj esnasında bütün vücuttaki sinirler harekete geçer ve kan dolaşımı hızlanır. Bu sebeple masaj sırasında vücudu saran ve sıkan lastikli malzemeler giyilmez.

Spa masajının kendine has bazı kuralları vardır. Bunlar oldukça kolay ve basittir. Spa masajı kuralları müşterilerin rahatlamaları üzerine belirlenmiştir. Alınan randevulara en az 15 dakika önceden gelinmesi önerilir, bu şekilde duş alma ve spa masajı terapisine hazırlanma olanağınız olacaktır. Masajdan önce duş alıp rahatlamanız spadan tam bir sonuç alabilmenizi sağlar. Masajlardan önce en önemli olan ise sorun yaratan bölgelerin yerini net olarak göstermektir. Bu bedeninizin yanlış bir yerine uygun olamayan tedavi uygulanmaması açısından önemlidir.

 

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]