Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Polatlı masaj evde

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masöz, Masaj Ankara, Masaj Salonu Ankara 25 Haziran 2015

Yorgunluğunuzu Masaj ile Atın

Gün içerisinde biriken stres, yorgunluk ve halsizliğinizi masaj ile atabilirsiniz. Doğru teknikler ile yapılan masaj sizlere bunların yanında birçok fayda sağlar. Masajın sayısız faydaları arasında bunlar sayılabilir:

 • Omurga sağlığı, sırt ağrıları ve hareketsizlikte,
 • Eklem hastalıkları, yumuşak doku romatizmaları, selülit, felçler,
 • Fibrositler, tendomiyozlar, myegelozlar, uykusuzluk,
 • Uzun süreli yatak istirahati, tansiyona bağlı baş ağrıları, kabızlık,
 • Adele çekmesi, burkulmalar, kırıklarda alçıdan sonra,
 • Yanık dokuların iyileşmesinden sonra, yüz felcinde akut devreden sonra,
 • Astım ve bronşitte,
 • Sportif aktivite öncesi ısınma ve sonrasında yorgunluğu atma

Masajın Vücuda Etkisi Nelerdir?

 • Mekanik Etkileri: Kaslar arasında yer alan ve lenf damarlar da bulunan sıvının akışkanlığını sağlar. Masajın aşırı gerginleşmiş kasları gevşetme özelliği vardır.
 • Fizyolojik Etkileri: Damar, sinir ve hormonal yapıları uyararak hücresel faaliyetlere hız kazandırır. Venöz dolaşımı hızlandırması ile dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlayarak beslenmesine yardımcı olur ayrıca metabolik artıklar daha çabuk atılır. Kılcal damarlar genişler. Derinin gerginleşmesini ve daha fazla parlamasını sağlar. Hücreleri uyandırması ile birlikte dolaylı olarak mide, safra ve bağırsak fonksiyonlarına olumu etki sağlar. Masajın genel etkisi yatıştırma ve sakinleştirmedir.
 • Psikolojik Etkileri: Sağlığı korumada ön tedbirlerden biri olan masaj ile günlük yorgunluğunuzu atmanın yanında mutluluk hormonlarınında salgılanması ile huzur verici bir etki yapar.

Masajın Genel Etkileri

Masaj ilk olarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak damarlara daha çok oksijenin gitmesini ve daha iyi beslenmesini sağlar. Vücuttaki oksijenin artması sadece damarları etkilemez tüm vücuda olumlu sonuç vermiş olur. Ayrıca bu dolaşım ile de ilerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçilmiş olur.

Eller ile yapılan bası ile deri üzerindeki birikmiş toksin maddelerin atılması sağlanır ki bu da cildin daha genç ve diri gözükmesini sağlar. Bu sayede cilde doğal detoks yapılmış olur.

Masaj ile genel etkilerin yanında belirli bir hastalığa göre uygulanan masaj yöntemleri de vardır. Bilirkişilerin masaj uygulayacak olan hastanın durumuna göre bazı noktalara bası uygulayarak doğal bir tedavi uygulamış olurlar.

Uzman kişiler tarafında yapılan masajlardan biride Polatlı masaj salonudur. İster masaj salonunda isterseniz de Polatlı masaj evde ile ev ortamında masaj yaptırmak isteyenler için ideal bir yerdir.

 • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

  Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

  Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]