Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Müezzinoğlu Tıbb-ı Nebevi Kongresi’nde

Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masaj Salonu, Ankara Masöz 25 Haziran 2014

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Hz. Muhammed’i Anlama ve Anlatım Derneği’nin Ankara’da düzenlediği “Uluslararası Tıbb-ı Nebevi Kongresi”ne katıldı.

60’dan fazla yerli ve yabancı araştırmacı ve akademisyenin tebliğ sunduğu kongrenin açılışına Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Dr. Sare Davutoğlu katıldı.

Peygamber Efendimizin sağlıklı yaşam, hastalık ve hasta tedavisi konusunda yaptıkları ve tavsiyeleri anlamına gelen “Tıbb-ı Nebevi” konusunda sunumların yapıldığı kongreye ilgi yoğundu.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu burada yaptığı konuşmada şunları söyledi.

Uluslarası Tıbb-ı Nebevi Kongresinin islam dünyasına hayırlı olmasını ümit ediyorum. Tüm dünyada insanlar sağlık alanında yeni bir çok sorunla yüz yüze gelmeye başladı. Bugün ölüme neden olan hastalıkların başında kardiyovasküler, kanser ve kronik hastalıklar geliyor. Bu üç hastalığın en önemli nedenlerine baktığımızda sigara, uyuşturucu ve alkol gibi kötü alışkanlıklarla sağlıksız beslenmeyi görüyoruz. Bu anlamda  her bireye her aileye temel koruyucu sağlık bakışını benimsetmeli, halk sağlığı bakışını anlatmalıyız. Ramazan  arifesindeyiz “oruç tutun, sağlık bulun” diyerek başlangıç yapmak istiyorum.

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]