Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu Seçimi

Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Çankaya Masaj Salonları, Masaj Ankara, Masaj Salonları Ankara, Masaj Salonu Ankara 21 Temmuz 2015

Çankaya ve Tarihi

Çankaya  Ankara’nın seçkin bir semti olmasının yanı sıra Türk tarihinde de özel bir yer kaplamasıyla dikkat çekiyor. Bu açıdan bakıldığında Çankaya bir semt olmanın ötesinde bir anlam taşıyor. Çankaya’nın Türk devrim tarihinde önem kazanması 1923 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasıyla başlıyor. O zamanlar Ankara kuru, çorak bir bozkır. Çankaya Cumhurbaşkanlığı Köşkünün mimarı  Clemens Holzmeister adında bir yabancı. Bakanlık binalarını, Harp Okulu binasını, Orduevinin mimarı Holzmeister.

Çankaya ise çamurdan ve tozdan geçilmeyen ve Ankara’nın dışında kalan bir bölge. Üzüm bağlarıyla ünlü. Günümüzde ise orta ve üst gelir grubuna mensup insanların oturduğu lüks bir semt.

Çankaya’nın Günümüzdeki Görünümü

Çankaya günümüzde  Ankara’nın modern, çağdaş bir semti. Lüks restaurantlarıyla, Cafeleriyle, alışveriş merkezleri, sinema ve tiyatrolarıyla Ankara şehir yaşamının ayrılmaz bir parçası. Çankaya masaj salonları bu çağdaş görünümün ayrılmaz bir parçası. Ares Masaj, Hoş dere caddesinde bulunan GMG sauna ve masaj salonu,Deniz Kızı Masaj terapi merkezi, Nehir Yaşam masaj salonu, Roza Masaj, Büyü masaj salonu bunlardan bazıları.

Masaj Yaptırmakla Kazanacağınız Avantajlar

Masaj, elle vücudun duyarlı bölgelerine, kas ve sinirleri etkileyen elle veya aletler kullanılarak yapılan, bilimsel temele oturtulmuş hareketlerin tümü olarak adlandırılıyor. Masajda kullanılan yağlar değişkenlik gösteriyor. Gül yağı, portakal yağı, melisa yağı gibi aromatik yağlar kullanılıyor.  Masaj kan dolaşımını hızlandırıyor, ağrıları dindiriyor ve hareket kabiliyetini artırıyor. Eklem ağrılarını da azaltıyor.

Kimlere Masaj Yapılmaz ?

Kanser hastalarına masaj yapılmaz. Mafsal romatizması, iltihabi durumlarda da kişiye masaj yapılmaz. Masörler ve masözler Milli Eğitimden 608 saat bu konuda eğitim aldıklarını belgelemek durumundadırlar. Masaj sinirlerinizi yatıştırır ve sağlık sorunlarınızı azaltır.

Masaj Salonu Seçimi

Masaj yaptırılacak salonu seçerken dikkat edilmesi gereken  noktalar var. Her şeyden önce ulaşımı kolay bir yerde olmalı. İkincisi masaj salonunda son masaj teknikleri uygulanıyor olmalı. Üçüncüsü Masör ve masözlerin eğitimli olmaları şart. Çankaya masaj salonları çalıştırdıkları uzman ekipler ve ekipmanlarıyla göz dolduruyor.

Kaç Çeşit Masaj Var ?

Masaj çeşitleri birbirinden farklılık gösteriyor.  Klasik masaj, spor masajı, soft masaj, bölgesel masaj , ayak masajı bunlardan bazıları.

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]