Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kızılay masaj evde

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Kızılay Evde Masaj, Masaj Ankara 12 Temmuz 2015

Masaj Uygulamasında Ev Seçeneği

İnsanlar iş ve özel yaşamdan dolayı çeşitli fiziksel ve psikolojik yorgunlukla karşılaşırlar. Bu yorgunluğu en kısa zamanda atmanın yolu ise masaj uygulaması olmuştur. Masaj uygulaması vücudu dinlendirirken, kasılan ve ağrıyan kemik ve kas dokusunun rahatlatılması sağlanır. Masaj uygulaması uzak doğu kökenli bir uygulama olup, tarihçe olarakta insanlık tarihi kadar eski bir uygulamadır. Masaj uygulamasının insan sağlığına birçok faydası vardır. Rahatlatıcı ve gevşetici yararlarının dışında kalp sağlığı, kas ve iskelet sistemine birçok yararı vardır.

Spa salonlarında ve özel masaj uygulama merkezlerinde farklı teknikler uygulanan birçok masaj tekniği vardır. Bu masaj uygulamalarına örnek olarak thai, İsveç masajını sıralamak mümkündür. Kas ve iskelet sistemine ovma, sıkma, titretme ve yoğurma yöntemleri uygulanırken bu uygulama sırasında bitkisel karışımlar tarafından hazırlanmış krem veya losyonlar vücuda tatbik edilir. Masaj uygulamasında bitkisel karışımlar dışında bazı doğal taşlarda vücut üzerine konularak vücudun enerji akışı düzene konularak vücudun rahatlatılması sağlanır.

Evde Masaj Uygulaması Yapan Masör ve Masözlere Nasıl Ulaşılır

Masaj uygulaması ülkemizde kurumsal masaj salonlarında, otellerin spa merkezlerinde ve evde yapılan masaj uygulaması ile gerçekleşir. Özellikle metropol kentlerde bu kentlerin nüfus yoğunluğunun olduğu bölgelerde masaj salonu sayısı oldukça fazladır. Örneğin Ankara masaj evde uygulama alanı bakımından oldukça geniştir. Bu merkezler hakkında bilgi sahibi olmak için bazı tüketicilerin tercihi internet arama motorları olmuştur. İnternet arama motorlarına “ Kızılay masaj evde” yazarak Kızılay merkezindeki evde masaj uygulaması yapan masör ve masözlerin iletişim adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Evde masaj uygulaması salonda yapılan masaj uygulamasına oranla fiyat olarak biraz daha yüksektir. İnsanların evde masaj uygulama tercih etme nedeni de salona gidecek zamanlarının olmaması ya da masaj salonuna gitme konusunda biraz çekingen olmasıdır. Evde yapılan masaj uygulamasında da salonda olduğu gibi aynı konfor seans dahilinde vücuda uygulanır. Evde yapılan masaj uygulamasında masaj uygulamasını yapacak masör ve masözler yanında getirdikleri uygulama ürünleri ile her türlü masaj hizmetini en kolay şekilde vücuda uygulaması sağlanır. Uygulama noktasında masajı yapılacak alanda çok önemlidir, bu alanlarda masör ve masözlere tarafından hazırlanır.

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]