Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Çubuk Masaj evde

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Ankara Masaj Salonu, Masaj Ankara, Masaj Salonu Ankara 17 Temmuz 2015

Evde masaj ayrı bir rahatlıktır

Modern hayat insanı yoruyor. Hem beyin hem vücut çalışma ortamında hırpalanıyor, arada dinlendirmek gerek. Masaj salonları bu iş için bulunabilecek en güzel çözümlerden biri. Masaj çağlar boyu vücudun ve ruhun gevşemesi, rahatlaması, yeniden güç toplaması için zaten kullanılan bir yöntem. Masaj yaptırmanın değişik biçimleri var. Üstelik hizmet veren salonlarda geniş, ferah ve temiz, çalışanlar işinin ehli.  Ama siz bugün çok yoruldunuz, bir an önce evde olmak istiyorsunuz. Bununla beraber aklınızdan masajın rahatlatıcı etkisi de çıkmıyor. O zaman masaj evinize gelsin.

Evde masaj hizmeti

Uzak doğu ülkelerinde çağlar boyu kullanılan vücudun ve ruhun masajla rahatlatılması günümüzün vazgeçilmez konforlarından. Bunun evinizde yapılması daha da güzel olabilir.

Baş, boyun, omuz, sırt, bel, bacak ve ayaklara yapılan soft masaj özellikle tercih ediliyor. Ayaklar çok sayıda sinir uçlarının toplandığı bir yer. Buraya yapılacak uygulamalar bütün vücutta hissediliyor. Ama sonuç hem ruhsal hem fiziksel olarak müthiş rahatlatıcı oluyor.

Çok yorgunsunuz, evde masaja ihtiyacınız var. Ya da hastasınız, derler ya etleriniz lime lime dökülüyor, dışarı çıkacak haliniz yok. Size önerimiz Çubuk Masaj evde verilen hizmet. Masör veya masözünüz kullanacağı bütün malzemeleri ile beraber size özel ev ziyareti yapacak. Masaj yaparken ellerin yanı sıra işin kendisine özel gereçler de kullanılıyor. Fakat  evde masaj konusunda dikkat edeceğiniz, gözden kaçmaması gereken  bir  nokta var.

Öncelikle masör veya masözünüzün profesyonel olması gerek. Vücut anatomisini iyi bilen kişilerle çalışın. Elle masajın temel hareketlerinden biri sıvazlamadır. Bunun yanında ovma, dokunma, bükme gibi yöntemleri de masör veya masözünüz kullanacaktır. Sıvazlamada ise önemli olan hareketi kasların gidiş yönüne doğru uygulamaktır.  Aslında masaj yaptırmak yatalak hastalara fizyoterapistlerin yaptığının günlük hayatta daha pratik olarak uygulanmasıdır, bu yüzden vücut anatomisini iyi bilenlerle çalışmak gerekir.

Çubuk Masaj Salonu Ankara’ya 35 kilometre uzaklıkta kurulmuş olan Çubuk ilçemizde. Çubuk ikinci büyük havaalanı olan Esenboğa’nın etkisiyle süratle gelişen bir ilçe.  Ayrıca tarihi İpek Yolu güzergahı üzerinde bulunuyor. Gene  Osmanlı tarihinde çok önemli olan Ankara Ovasındaki Çubuk Savaşının yapıldığı yer. Civardaki bütün yerleşimlerde halen oba kültürünün izlerini taşıyor. Kızık, Çavundur, Büğdüz gibi isimleri taşıyan köylere yol boyu rastlayabilirsiniz.  O zamanlarda hamam kültürümüz vardı. Modern yaşam masaj salonlarını yarattı. Çubuk Masaj evde ile şimdi bu konfor ayağınıza kadar geliyor.

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]