Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Çankaya masaj ilanları

Ankara Evde Masaj, Ankara Masaj, Ankara Masaj Salonları, Çankaya Masaj Salonları, Masaj Ankara 11 Ağustos 2015

Ankara Çankaya’da Masaj Salonları

Ankara’da çok sayıda masaj salonu bulunuyor. Ancak tamamının eğitimli masaj uzmanları tarafından masaj hizmeti verdiği söylenemez. Masaj konusunda eğitimin son derece önemli olduğu düşünüldüğünde tercihlerinizi mutlaka eğitimli masaj uzmanlarının yer aldığı masaj salonlarından yana yapmanızda büyük fayda olacaktır. Özellikle çankaya masaj salonu konusunda oldukça zengin bir seçenek yelpazesine sahip!

Spor Tutkunları İçin Spor Masajı!

Çankaya’da uzak doğunun tüm önemli ve faydalı masaj tekniklerinin uygulandığı pek çok masaj merkezi bulabilirsiniz. Bu salonlarda spor masajı da uygulanıyor. Spor masajı özellikle spor yapanların ihtiyaç duyduğu bir tekniktir. Sadece 45 dakika sürüyor olmasına karşın oldukça sert yapılan bir masaj türü olduğundan kasların gevşemesi ve spor bağlı ağrıların ortadan kalkması mümkün olabiliyor.

Ayrıca masaj yaptırmak için rotanızı Çankaya semtine çevirirseniz detox masajını da tercih edebilirsiniz. Bu masaj de pek çok farklı masaj yönteminin adeta bir karmasıdır. Yine kısa süren bir masaj yöntemi olduğundan çok fazla zaman ayırmanız da gerekmez. Ancak onlarca farklı masaj tekniği arasında en rahatlatıcı olanlardan biridir. Her yaştan bireye rahatlıkla uygulanabilir.

Fizik tedavi sürecinde olanlara tedaviye destek amacıyla uygulanabildiği gibi yatalak olan hastalara da sırt, bel ve boyun ağrılarından kurtulmaları için uygulanabilen bir masaj türüdür. Ancak yine de herhangi bir rahatsızlığı olanların hangi masaj türü olursa olsun masaj yaptırmadan önce bu konuda doktorlarına danışmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Yine sert olan masaj yöntemlerinden biri de Hint masajıdır. Bu masajda kafanın belirli bölgelerine basınç uygulanır. Ayrıca uzak doğunun en popüler masaj tekniklerinden biri olan Thai Chi masajı da Ankara’da en çok tercih edilen masaj yöntemleri arasında yer alıyor.

Bilindiği gibi bu masaj yönteminde yağ kullanılmıyor. Yani gün içerisinde boş olan vakitlerinizi masaj yaptırarak değerlendirebilir ve masaj sonrasında güne kaldığınız yerden çok daha keyifli ve dinlenmiş bir şekilde devam edebilirsiniz. Eğer vücudunuzun bazı bölgelerinde gerginliğe ya da strese bağlı ağrılar oluşuyorsa, bu ağrıları giderebilecek masaj teknikleri de tercih edilebilir. Gittiğiniz masaj merkezinde konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

    Tarafından de 9 Ağustos 2018 - 0 Yorumlar

    Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar İl: Ankara İlçe: Çankaya Maltepe Posta Kodu: 06570 Masaj hizmeti almak isteyen herkes için özel teknikler uygulayan masözler sayesinde artık stresten uzaklaşarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Tüm teknikleri başarılı şekilde uygulayan masözlerin bulunuyor olması sayesinde, özellikle Ankara masaj salonu bünyesinde uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz. Masajla ilgili olarak belirtilecek olan ücretlerin dışında […]