Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Superisi masaj salonu

  • Listelenen: 13 Ekim 2017 11:45
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Superisi masaj salonu

İl: Ankara
İlçe: Kızılay Çankaya
Posta Kodu: 06420

Superisi masaj salonu masaj hizmeti alabileceğiniz en kaliteli mekanlardan biridir. Alanında uzman masöz ve masörleriyle masaj tekniklerinin farklı uygulandığı birçok masaj çeşidinin yapıldığı bu salonda masajın profesyonelce yapıldığını keşfedebilirsiniz.

Masaj Neden Yapılmalı?

Masaj vücudun dinlenmesi için yapılan özel tekniklerle bedenin ovulması anlamına gelmektedir. Ovmadan kastımız kasların alınıp tüm kuvvetle sıkılması değildir. Bu tarz uygulamaların neticesinde ciddi kas yaralanmaları hatta kas yırtıkları oluşabilmektedir. Özellikle berber ve kuaförlerde müşterilere daha iyi hizmet vermek adına yapılan bilinçsiz masajları yaptırmaktan kaçınmanız gerektiği uzmanlar tarafından üzerinde durulan konuların başında gelir.

Masajın bilinçli kişiler tarafından yapılması gerekir. Masaj tekniklerinde kaslar üzerinde baskı uygulanabilmekte, masajla beraber kan akışı hızlanmakta damarlar genişlemektedir. Pıhtı problemleri bilinçsiz yapılan masajlar sonrası ortaya çıkan en tehlikeli durumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle masajın kesinlikle uzmanlar tarafında yapılması gerekir.

Masajın yapılma nedenlerine gelince cildin zindeliğine kavuşması daha sağlıklı çalışan iç organların olması, deri ve derialtı dokusunun tazelenmesi, metabolizmanın hızlanması gibi sonuçlar sıralanabilir.

Masaj sonrası kişiler ruhen v bedenen kendilerini dinlenmiş hissetmektedirler. Tüm streslerinden kurtulan ve gerginliklerini atan bireyler masajla gelen sakinlik neticesinde günlük yaşamlarına ve iş yaşamlarına daha verimli devam edebilmektedirler. Siz de masajın bu etkilerini hissetmek ve tecrübe etmek istediğinizde profesyonel yardım alabileceğiniz Superisi masaj salonu tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Listing ID: 97759e07cb085acb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.