Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Spa Masaj Salonu Ankara Otel

  • Listelenen: 2 Kasım 2018 17:38
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Spa Masaj Salonu Ankara Otel

Kadınlar tarafından verilen masaj hizmeti, her zaman çok büyük bir ilgi görmektedir. Bu konuda profesyonel olarak çalışan salonlar seçilmelidir. Spa Masaj Salonu Ankara Otel, erkekler için en güzel masaj yöntemlerini uygularlar. Zevk veren masaj, en çok tercih edilen terapidir. Sadece sağlığa hitap etmez. Aynı zamanda erkeklerin en mahrem yerlerine dokunarak, onların tatmin olmasını sağlar. Bunun için özel olarak hizmet veren kadın masözler, erkeklerin tüm isteklerini kabul eder ve geri çevirmezler. Böylelikle tatmin duygusu çok başarılı bir şekilde yaşanmış olur.

Zevkten Bulutların Üstüne Çıkmak Mümkün

Spa Masaj Salonu Ankara Otel, erkek müşterilerin her zaman en iyi şekilde salondan ayrılmasını sağlamaktadır. Bunun için şu yöntemler uygulanır;

  • Klasik masaj, vücudunun her bölgesinin rahatlaması anlamına gelmektedir. Bu konuda masöz bayanlar çok büyük ve engin bir deneyime sahiptir.
  • Masözler, rahatlatmak için ilk olarak güzel kokulu olan yağları kullanırlar.
  • Masaj ayaktan başlar. Ayak bileğinden ve bacak bölgenizden devam eder.
  • Daha sonra masaj için kasıl bölgesine gelinir.
  • En özel ilgi buraya gösterilir. Çünkü erkek müşterilerimizin rahatlaması için bu bölgenin yağlı bir şekilde masaj alması şarttır.
  • Kadın masöz bu konuda hiç bir şekilde kurala ve tabuya sahip değildir. Çünkü sizin tatmin olmanız için her şeyi yaparlar.
  • Bu doğrultuda elleri ile o bölgenizi kavrarlar. Artık sertleşmiş olan bölümü, hem yukarı hem de aşağıya doğru olacak şekilde ovarlar. Bunu da yağ ile yaparlar.
  • Siz ise bu işlem karşısında adeta bulutların üzerinde geziniyormuş hissine kapılabilirsiniz.

Masaj almak amacı ile Spa Masaj Salonu Ankara Otel istediğiniz zaman arayarak, randevuyu hemen alabilirsiniz. Masaj salonumuzda farklı birçok seans odası vardır. Bu sayede bekleme gibi bir durum olmadan seansa girebilir ve masaj hizmeti alabilirsiniz. Salon içinde size verilen tüm eşyalar, tek kullanımlıktır. Hijyen açısından bir sıkıntı söz konusu değildir. Odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür. Duş alabilir ve çok rahat olan masaj yatağına uzanarak, size hizmet edecek olan masözün gelmesini bekleyebilirsiniz.

 

323 total views, 1 today

  

Listing ID: 3185bdc60f5637d4

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.