Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Sempati masaj salonu

  • Street: Meşrutiyet Mah. Karanfil 1 Sok. Kızılay
  • City: Ankara
  • Country: Turkey
  • Zip/Postal Code: 06640
  • Listelenen: 9 Temmuz 2015 16:37
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Sempati masaj salonu hakkında en güncel bilgiler ve masaj fırsatları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Yetkili: Sempati masaj salonu

Adres: Meşrutiyet Mah. Karanfil 1 Sok. Kızılay / Ankara

 

Bitkisel Masaj Nedir?

Yüzlerce yıldır hastalıkların tedavi yollarını arayan uzmanlar bu konularda pek çok farklı ve bazıları günümüzde hala kullanılan bazı yöntemler geliştirmişlerdir. Eskiden kullanılan şifalı bitkiler ve otlarla yapılan tedaviler şimdi yerlerini ilaçlara bırakmış olsalar da, bugün bile bu yöntemler hala modern tıbba yardımcı olmak ve fiziksel ve ruhsal rahatlama alanında kullanılmaktadır.

Masaj, bitkisel yağların ( bitkilerin kök,  yaprak ve çiçeklerinden elde edilen ) buğulama, kompres ve masaj gibi yöntemler kullanılarak vücuda nüfuz ettirilmesi ve sağladıkları enerjiden faydalanarak hastalıkların iyileşmesini ve sağlık ve güzelliğin sağlanmasını hedefleyen bir masaj türüdür.

Stres kaynaklı rahatsızlıkların, kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde alternatif destek tedavisi olarak, sindirim sistemi rahatsızlıklarında rahatlatıcı olarak ve hamilelik sürecini kolaylaştırma amacıyla yapılan bu masaj zaman ayrılarak ve dinlendirici bir şekilde gerçekleştirilirse etkileri daha etkili ve daha rahatlatıcı olur.

Listing ID: 751559e778af1385

Report problem

Processing your request, Please wait....