Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Masöz Ayşin

  • Street: Sancak Mah. 659 Sokak Çankaya
  • City: Ankara
  • Country: Turkey
  • Listelenen: 2 Ocak 2016 11:01
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ben masöz Ayşin uzun yıllardır kendi evimde bir çok masaj seçenekleri ile sizlere evde masaj hizmeti sunmaktayım. Bana buradan kolayca ulaşıp bilgi ve randevu alabilirsiniz!

Yetkili: Ayşin Hanım

Kişisel Bilgilerim: Şehir Ankara Semt Yıldız Yaş 24 Ten Sarışın Boy 1,69 Kilo 50

 

Masajın Faydaları

Ağrı ve acıyı dindirmek, bedeni rahatlatmak, kasları gevşetmek, stres atmak gibi birçok yararı bulunan masaj ilk kez Çinliler tarafından 3 bin yıl önce uygulandığı biliniyor. Farklı amaçlar için farklı teknikler ile günümüze kadar ulaşan masaj insan sağlığı için bedensel, ruhsal ve psikolojik olarak sayısız faydaları ile popüler evde masaj tedavi yöntemlerinden biri olmayı koruyor.

Çinlilerden sonra Eski Yunan tarafından uygulanan masajın amacı burkulma ve çıkıkların tedavisinde ayrıca kabızlık sorunu için de uygulanıyordu.19.yüzyıl başlarında Avrupa’da da eklem ve kas ağrıları için uygulanan masaj aslında birçok kültürde yaygın olarak bilinen ve uygulanan tedavi yöntemidir. Hastalıklardan korunma yöntemi olarak da bilinen masaj günümüzde farklı teknikleri ile varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Listing ID: 15856878ffacbf47

Report problem

Processing your request, Please wait....

2 yanıt yazıldı: “Masöz Ayşin”

  1. Ayşin hanım masajınız gerçekten olan üstü. Güzel hizmetinizden yararlanmak için tekrar geleceğimden emin olabilirsiniz.

  2. Masaj konusunda deneyiminiz hakkında ve hizmetleriniz arasında hangi tür masaj seçenekleri var bunlarla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim…

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.