Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Masöz Ayça

  • Street: Meşrutiyet Caddesi Dr Mediha Erdem Sokak
  • City: Kızılay / Ankara
  • Zip/Postal Code: 06900
  • Listelenen: 3 Haziran 2015 10:29
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masöz Ayça sizlere kendine ait lüks ve konforlu evinde masaj hizmeti sunan uzman bir masöz aynı zamanda bütün hijyenik kurallarını harfiyen uygulayan Masöz Ayça masaj sektöründe oldukça ilgi gören bir masöz…

Yetkili: Ayça Hanım

Kişisel Bilgilerim: Şehir Ankara Semt Kızılay Yaş 23 Ten Sarışın Boy 1,69 Kilo 58

 

Masaj ciddiyet ister

Her işin kendisine özel bazı kuralları vardır. Bu kurallara riayet etmek, belirlenen mevcudiyeti yerine getirmek, o işe duyulan saygının resmidir. Ciddiyet, özen, önem ve hassasiyet, her işte olan kavramlardır. Bu kavramların yer almadığı bir iş, özensiz ve savruk bir iş olacaktır ki, kimse bu işten yeteri kadar zevk almaz. Her işte var dedik ama bazı işler var ki, bu durum biraz daha net ortaya çıkıyor. Masaj, ciddi bir iştir. Özen ve itina ister.

Masajda, insanlar mahremiyetlerini ortaya koyarlar. Bu durum bile bu işin ne kadar hassas ve önemli olduğunu göstermeye yeterlidir. Sizler masaj salonları arasında tercihlerinizi yaparken, öncelik olarak neye bakarsınız? Kadrosu ve yaptığı işlerde ki başarısına bakarsınız öyle değil mi? Ortaya çıkan başarı tamamen ciddiyettir aslında. Ciddiyetin olmadığı bir masaj salonu, genel geçer bir yerdir. Daha ötesi değildir. Daha fazlası olamaz. Dolayısıyla her masaj salonuna gitmeyin. İnceleyin, araştırın ve ona göre kararınızı verin.

Listing ID: 184556eaa384e95c

Report problem

Processing your request, Please wait....