Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kız Kulesi Masaj Salonu

  • Listelenen: 7 Mart 2015 17:05

Tanıtım:

Kız Kulesi Masaj Salonu: sayesinde beden temizlenirken kişiler ruhsal dinginlik seviyesine de ulaşıyorlar. Ruhun dinlendirilmesi ve pozitif düşüncelerin zihne yerleştirilmesi için su sesleri eşliğinde dinlendirici mumların yakıldığı etkileyici bir masaj atmosferi yaratılıyor…

Yetkili: Ankara masaj salonları

Adres: Kültür Mahallesi Kocatepe Kızılay / ANKARA

REZERVASYON İÇİN:

Tel:   0541 254 41 02    –   0553 119 91 02

Hakkımızda:

Ankara Masaj Faydaları Nelerdir?

Ankara masajı sayesinde beden temizlenirken kişiler ruhsal dinginlik seviyesine de ulaşıyorlar. Ruhun dinlendirilmesi ve pozitif düşüncelerin zihne yerleştirilmesi için su sesleri eşliğinde dinlendirici mumların yakıldığı etkileyici bir masaj atmosferi yaratılıyor.

Sinirsel ve ruhsal rahatsızlıkların tedavisinde geçmiş tarihlerde kullanılan su sesi tedavileri düşünüldüğü zaman bu tedavi şeklinin kalıcılığını hala koruduğu Ankara masaj teknikleri sayesinde ortaya bir kez daha çıkıyor.

Masaj ayrıca taşlardan da yardım alınarak uygulanıyor. Ankara masaj taşı diye adlandırılan bu taşlar volkanik cam olarak biliniyor. Silisyumun kayıt edici özelliğinden yararlanan bu taşlar obsidyen ve benzeri minerallerin ağrılar ve hastalıkların ortadan kaldırılması için antik dönemlerde de kullanılıyordu. İlkel bir yöntem gibi gözükse dahi bilinçli şekilde günümüzde de uygulandığı takdirde etkili sonuçlar elde edilebiliyor.

Aromalı yağlar ile profesyoneller tarafından uygulanan bu masaj sayesinde başağrıları, stres, uykusuzluk, regl ağrıları, toksinlerin atılması, eklem hastalıkları, sindirim ve solunum yolu problemlerinin önüne geçilebiliyor. Masaj merkezlerinde dilerseniz farklı tekniklerde masajlarda alabilirsiniz. Taylan masajı ve Skiatsu masajı gibi masaj teknikleri masaj merkezlerinde verilmektedir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....