Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Gece Masaj Salonu

  • Listelenen: 1 Ekim 2015 16:07
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Gece Masaj Salonu Resmi İletişim Sayfası.

Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak No: 29 Kızılay / Ankara

Telefon: 0546 581 14 63

Masaj Hakkında:

Klasik masaj; vücudun günlük stresten kurtulup, gevşemesine yardımcı olan bir masaj türüdür. Genelde yağ veya başka kayganlaştırıcı losyonlar ile yapılır. Fakat bazen, bu malzemeler olmadan da yapılabilir. Bu masajı yaptıran kişi; kendini zinde, güne hazır ve gevşemiş hisseder.

Aromaterapi; bitki özleri içeren yağlar ile yapılır. Rahatlatıcı ve gevşetici olan bir masajdır. Bu yüzden, hareketlerin nazik ve yavaş olması gerekir. Ankara masaj salonu türünün en önemli özelliği, sadece vücudu rahatlatması değil; aynı zamanda kullanılan yağların özleri sayesinde tedavi amaçlı da kullanılmasıdır.

Sıcak taş terapisinde, ısıtılan volkanik taşlar, vücudun belli bölgelerine bırakılır ve bu yolla taşlardaki doğal ısının derinin altına etki etmesi sağlanır. Aynı teknik, soğutulmuş taşlarla da uygulanabilir. Bu masajın amacı, genelde kişinin üzerindeki negatif elektriğin atılmasıdır.

Thai masajı; Hint yogasından ve Çin’in geleneksel tıbbi tedavinden esinlenilerek ortaya çıkarılan bir masajdır. Thai masajında baskı ve gerdirme hareketleri uygulanır. Masaj evde, giyinik bir şekilde ve hafif sert bir zeminde ya da ince bir mat üzerinde gerçekleştirilir. Masajın süresi 1 ile 4 saat arasında sürebilir.

Refleksoloji uygulaması; Ayakların insan vücudundaki en önemli bölge olduğu ve ayaklar üzerindeki belli noktalarla, vücuttaki bir takım sorunların giderilebildiği esasına dayanır. Buna göre, ayaklardaki her noktanın vücutta bir karşılığı vardır. Bu masaj ile amaç, ayaklardaki belli noktalara dokunularak vücudun rahatlamasını ve gevşemesini sağlamaktır. Aynı zamanda masaj yaptıran kişinin verdiği tepkiye göre, vücuttaki sorunlar tespit edilip giderilmeye çalışılırken kişi de doğal dengesini tekrar geri kazanır.

Anti selülit masajı; selülit tedavisinde kullanılır ve selülitlerin giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir. Çünkü selülitlere dolaşım ve lenf bozukluğu sebep olur. Aynı zamanda yağ dokusunda da bir artış olur. Anti selülit masajı ise, kan ve lenf dolaşımını tekrardan harekete geçirerek, yağ dokularının toksik maddelerden arındırılıp oksijen almasnı sağlar ve bu da selülitlerin azalmasına yardımcı olur.

Listing ID: 837560d2ebaf20bf

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.