Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara SPA Masaj Masözleri

  • Listelenen: 24 Ekim 2018 16:04
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankara SPA Masaj Masözleri

Ankara SPA Masaj Masözleri olarak uzun yıllardan beri bu sektörün içinde yer almaktayım. Bu işin uzmanıyım. Erkeklere masaj hizmeti vermek çok hoşuma gidiyor. İşime bağlıyorum. Erkeklerin vücutlarına dokunarak hem kendim hem de müşterilerimin zevk almasını sağlamaktayım. Masaj konusunda kesinlikle bir tabum ya da sınırım yok. Her çeşit masaj ile alakalı olarak hizmetimi, sizin istediğiniz gibi vermekteyim. Bunun yanı sıra masaj sırasında ekstra talepleriniz olduğunda onlara da bir cevabım olacaktır.

Tatmin Olmak Ellerim İle Çok Kolay

Medikal masaj dışında tatmin edici bir masaj ile oldukça keyifli bir zaman geçirmeniz mümkündür. Masajımın özellikleri ise şöyledir;

  • Ankara SPA Masaj Masözleri farkı ile nuru masaj almak isterseniz, bu konuda harika bir deneyim yaşayacağınızı söyleyebilirim. Nuru masaj hem sizin hem de benim çıplak bir şekilde masaj yapması anlamına gelmektedir.
  • Nuru masaj sırasında yağ kullanmaktayım.
  • Yağ hem size hem de benim vücuduma uygulanmaktadır. Böylelikle masaj yapmak çok daha kolay bir hale gelmektedir. Ayrıca masaj sırasında tüm vücudumu, sizin bedeniniz üzerinde gezdirerek, oldukça farklı bir deneyim sunduğumu belirtmek isterim.
  • Nuru masaj ile rahatlama çok kolaydır. Vücudumun farklı bölgeleri ile yapacağım masaj, sizi çok kısa süre içinde tatmin duygusuna ulaştıracaktır.
  • Masaj ile alakalı olarak vermiş olduğum bir başka hizmet ise klasik masajdır. Bu masajın sonunda da kesinlikle rahatlama garantisi var.
  • Yine yağ kullanarak işe başlıyorum. Vücudunuzun her bölgesini başarılı bir şekilde yağladıktan sonra en özel alanlarınız üzerinden ellerimi kullanmaktayım.
  • Artık şaha kalkmış olan duygularınız tatmin edilecektir.

Ankara SPA Masaj Masözleri olarak böyle masajları her zaman yapmaktayım. Siz de bu tip bir masaj almak istiyorsanız, bir randevu oluşturabilirsiniz. Masaj işleminin yapıldığı yerde sizin rahatınız için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Terlikler size özeldir. Ayrıca havlular temiz bir şekilde kullanımınıza sunulmuştur. Bu tip bir masaj sırasında tatmin olmanız çok basittir. Size en sihirli dokunuşlar ile masaj vereceğimden emin olabilirsiniz. Benden seans alanların, bir dahaki masajı iple çektiğini de belirtmek gerek.

Listing ID: 7165bd06d7a3d9c8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.