Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara Masöz Alev

  • Listelenen: 24 Mart 2015 02:43

Tanıtım:

Ankara Masöz Alev: ile evde masaj uygulaması sayesinde sizlerde bir çok sağlık sorunlarından rahatlıkla kurtulabilirsiniz Ankara Masöz Alev konusunda oldukça başarılı bir Ankara masöz sizde deneyimli masöz alev ile sağlıklı günlere merhaba deyin…

Yetkili: Alev Hanım

Kişisel Bilgilerim: Şehir Ankara Semt Kızılay Yaş 22 Ten Sarışın Boy 1,73 Kilo 52

 

Hakkımda:

Masajı Nasıl Uygulanır

Masaj vücudun rahatlaması ve ağrılardan kurtulması için yapılır. Sinir ve kas sistemleri ile kan dolaşımının düzenlenmesi için uygulanır. Masaj uygulaması belirli bir sistem dahilinde yapılır. El ya da özel araçlarla uygulanan masaj kan dolaşımını da düzenleyerek kişinin sinir ve kas sistemini rahatlatır. Günümüzden 3000 yıl önce ilk kez Çin’de masaj uygulandı. Daha sonra Hippokrates tarafından burkulma ve çıkıklarda masaj tedavisi uygulandı.

Günümüzde de birçok rahatsızlığın tedavisinde yardımcı tedavi olarak masajdan yararlanılıyor. Kabızlıktan strese, selülitten hormonal dengesizliklere kadar pek çok rahatsızlığın tedavi sürecinde masaj yardımcı bir teknik olarak tercih ediliyor. Birçok türü olan masajın en yaygın kullanılan türlerinden birisi de vibrasyon tekniğidir. Vibrasyon tekniğinde masaj titreşim yapılarak uygulanır. Kasların rahatlatılması ve dinlenmeyi teşvik etmek için uygulanır. Kasılmış olan kasların elle yumuşatılmasından sonra yapılan titreşim işlemi bir başka deyişle Ankara Masaj rahatlamada son noktadır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....