Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

  • Listelenen: 12 Kasım 2017 13:44
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankara Masaj Fiyatları Ne Kadar

İl: Ankara
İlçe: Ulus
Posta Kodu: 06050

Ankara masaj fiyatları ne kadar her bütçeye uyabilecek seviyelerdedir. Bazı merkezlerinde belirli dönemlerde yapılan kampanyalar sayesinde masaj keyfini daha uygun fiyat aralıklarında yaşama şansınız bulunurken bütçenizi de zorlamamış olmaktasınız.

Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj vücudun belirli bölgelerine ya da tamamına uygulanan ovma, sıkma gibi farklı tekniklerin kullanımıyla kan dolaşımının hızlandırılmasının sağlanmasıyla damarların genişlemesi sağlanmaktadır. Bu sayede iç organlara giden kan miktarı da arttığı için organlar daha düzenli çalışmakta ve daha sağlıklı olunmaktadır. Lenf dokusu da masajdan olumlu etkilenmektedir. Bunun duşunda cilt üzerinde yapılan düzenli masaj sayesinde daha diri bir görüntüye ulaşmaktasınız. Toksinlerin atılması vücudunun için sağladığı faydalardan bir diğeridir.

Tüm bu faydalarını sağlamak için yapılan farklı masaj teknikleri bulunmaktadır. Masajın bilinen üç çeşidi bulunmaktadır.

  • Dinlendirici masaj; gün içinde meydana gelen yorgunluğun ve stresin atılmasını sağlayan sauna ya da buhar sonrası yapılan masajdır.
  • Tıbbi masaj tamamen tedavi amaçlı yapılmaktadır. Hekim tarafından yönlendirme yapılmaktadır. Bu alanda tıbbi eğitim alan kişiler tarafından uygulanmaktadır.
  • Spor masajı sporcular için yapılan masaj çeşididir. Sporcular için fiziki gelişimlerini sağlamak için yapılan masajlardır.

Bunların yanı sıra yaptırabileceğiniz özel masajlarda bulunmaktadır. Özellikle spa merkezlerinde her türü bulabileceğiniz masaj çeşitleri arasında en bilinenleri Bali masajı, Thai masajı, İsveç klasik masajı, Tayland masajı gelmektedir. Ankara masaj fiyatları ne kadar diye merak edenler için yaptırmak istediğiniz masaja göre fiyatlar şekillenmektedir.

Listing ID: 2795a0825aa1f1b5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.