Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankara Masaj Fiyatları

  • Listelenen: 6 Mart 2015 15:11

Tanıtım:

Ankara Masaj Fiyatları hakkında sizler için hazırladığımız bu yazı dizimizi paylaşıyoruz umarım sizlerde Ankara Masaj Fiyatları hakkında yeterli bilgiye ulaşırsınız…

 

Masajda Doğru Uygulama Çok Önemli

Son yıllarda büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık masözler tarafından uygulanan masajlarda daha profesyonel, daha hijyenik ve daha kaliteli uygulamalar gerçekleşiyor. Bu gibi etkileri ile dikkatleri üzerine çekmekte olan masaj uygulamaları ile dünyanın her yerinde oldukça yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Bu şekilde yoğun olarak ilgi gören masaj uygulamalarında profesyonellik oldukça büyük bir önem arz ediyor.

Profesyonel Ankara masaj fiyatları tarafından uygulanan masajlar ile vücudun sağlık sorunlarına çözümler, gerginleşen vücudun gevşemesine, psikolojik açıdan rahatlama ve daha pek çok etkisi ile doğrudan günlük yaşama etkilerde bulunuyor. Bu neden ile de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Bu gibi etkileri ile de insanların yaşamlarında başarıya ulaşabilmelerine yardımcı oluyor.


Fiyat Listesi.

Klasik masaj  50 TL

Thai masajı 80 TL

Su masajı  110 TL

Jakuzi masaj  150 TL

Yer Masajı  75 TL

Spa masajı 250 TL

Güzellik masajı 160 TL

Not: Bu fiyatlar tahmini bilgilerimizle yazılmıştır gideceğiniz masaj salonu ve masöz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Aksi taktirde sizler sorunlusunuz.!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....