Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Tel 0545 643 12 72 Evde Masaj /

Ankara Çankaya Masöz Yağmur İle Evde Masaj

  • Listelenen: 12 Eylül 2018 11:02
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankara Çankaya Masöz Yağmur İle Evde Masaj

İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Posta Kodu: 06550
Rezervasyon ve Bilgi İçin: 0545 643 12 72

Ankara’da erkek veya kadın müşteriler fark etmeksizin iletişime geçilebilecek hizmet süreçleri oluşturulmuştur. Ankara masöz Yağmur faaliyetlerinin esanslar, doğal yağlar ve steril ortam sayesinde değerlendirmeye uygun olması sağlanıyor. Türkiye’nin en uygun hizmet sürecinin oluşturulması sağlanırken, belirlenen fiyatlar da müşteriler için uygun oluyor. Telefondan veya internet üzerinden iletişime geçtiğinizde bilgi edinebileceğiniz fiyatlar için ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Masaj Nasıl Yapılır?

Bir, üç, beş, yedi, on gibi farklı sayılarda paket olarak masözle anlaşabilirsiniz. Masaj salonunda masaj yapılması için randevu alabileceğiniz gibi, direkt olarak evde veya iş yerinde masaj yapılması için de başvurabilirsiniz. Masaj yapılırken mutlaka doğal yağların kullanılması gerekiyor. Müşterilerin cildinin zarar görmemesi ve yumuşak olduğundan emin olunması için doğal esanslar gereklidir. Müşterilerin mağdur olmamasını amacıyla özel aromalar tercih ediliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak birbirinden farklı esansların kullanılması sağlanıyor.

Ankara Çankaya’da Çalışan Masöz Bayanlar

Bugüne kadar en çok masaj yaptırılan şehirlerden bir tanesi olan Ankara’da sertifikalı, güvenli şekilde hizmet veren masözler bulunuyor. Ankara Çankaya Masöz Yağmur İle Evde Masaj açısından gelişmiş ve son derece başarılı bir şehir yapısına sahiptir. Hem erkekler hem de kadınlar için en uygun teknikler, Ankara’da çalışan masözler tarafından uygulanıyor. Çok yüksek ücretler talep edilmediği gibi, müşterilerin istedikleri zaman masaj yaptırabilecekleri kampanyalar belirleniyor. Masözlerin tecrübeli olması, tüm eklem noktalarınız için uygun tekniğin kullanılmasını sağlıyor.

Ankara’da Evde Mutlu Son Masaj Hizmeti

Ankara Çankaya da Evde Masaj Hizmeti Sunan Masözlerin müşterileri için uygun bir hizmet sürecinin oluşması amacıyla sertifikalı masözler masaj yapıyor. Müşterileri mağdur edecek kimyasal bir malzeme kullanılmayacağı gibi, direkt olarak alerji ve solunum sorunu yaşatabilecek bir bakım ürünü de tercih edilmez. Masözün profesyonel olması ve müşterileri için sertifikasıyla özel olarak hizmet vermesi, tamamen güvenli bir hizmet sürecinin oluşmasını sağlıyor.

Müşterilerine Asya tekniklerini uygulayarak, uzmanlık alanı üzerinden hizmet veren masözler de bulunuyor. Tüm teknikleri öğrenen ve vücut tipine, müşterinin istediği bakıma uygun çalışma gerçekleştiren masözler de faaliyetlerini sürdürüyor. Ankara’da sadece bir kez olacak şekilde ödeme yaparak masaj yaptırabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan faydalanabilir ve çok sayıda masajı daha düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Listing ID: 8795b98c65a473f3

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.